PERSOnica, s.r.o.


„Sme personálna agentúra, ktorá sa zameriava na vyhľadávanie okrem iného i kvalitných odborníkov. Využívame na to vlastné know how a vďaka tomu môžeme spájať firmy s tými správnymi ľuďmi. Naším hlavným sídlom je Žilina a na diaľku operujeme s klientmi po celom Slovensku.

Šancu získať pracovné miesto dávame aj priamo v našej spoločnosti. Na mladých absolventov bývajú kladené čoraz väčšie požiadavky, tak sa im snažíme pomôcť rýchlo napredovať. Sám som si týmto výberom prešiel až na post manažéra firmy.

Našou aktuálnou stratégiou a celkovým myslením spoločnosti veríme, že budeme mať neustále dostatočný drive, budeme konkurencieschopný a ocitneme sa čoskoro medzi najlepšími na našom trhu.

Náš trh práce nie je natoľko dynamický, aby pokrýval dopyt firiem po nových zamestnancoch a preto sa budeme zameriavať na získavanie zamestnancov zo zahraničia. Našim cieľom je vyhovieť aj ľudom, ktorí by chceli ísť pracovať za hranice a tým zvýšiť atraktivitu a spektrum našej ponuky.

Na popredných miestach u nás v Personice sú vzťahy a tímová práca. Na základe našich hodnôt, ktoré vyznávame, je pre nás samozrejmosťou, že vychádzame v ústrety ako aj našim zamestnancom, tak aj našim klientom. Taktiež ako samozrejmosť berieme nadštandardný servis a príjemnú komunikáciu s každým z našich pracovníkov. Vždy, keď sa objaví nejaký problém, naši koordinátori ho riešia operatívne a s maximálnym nasadením. Za celú spoločnosť Personica môžem povedať, že sa nám to postupne darí a plníme všetky naše doterajšie ciele, čo napomáha k neustálemu napredovaniu spoločnosti.“

Pretože na ľuďoch naozaj záleží…